اجاره آپارتمان مبله در تهران

آپارتمان مبله سعادت آباد

09100033891 ارجمند

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران - سعادت آباد روزانه 450000 تومان
90 متر مربع 2 اتاق خواب 2 سرويس بهداشتي 1 پاركينگ

اجاره سوییت مبله در تهران

آپارتمان مبله در تهران ، سعادت آباد

این واحد مبله لوکس دارای 90 متر زیربنا و دو اتاق خواب می باشد و در محله علامه شمالی واقع شده

سعادت آباد محله ای در منطقه ۲ شهر تهران ناحیه ی یک است که در شمال غرب تهران واقع شده است. سعادت آباد از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام شمال و غرب سعادت آباد را محصور کرده است.

از امکانات این آپارتمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* آشپزخانه با لوازم کامل شامل سرویس غذاخوری 6 نفره

* بخچال فریزر ساید سامسونگ و گاز رومیزی

* مایکروفرسامسونگ و چای ساز

* لباسشویی سامسونگ

* مبلمان بسیار زیبا

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* اینترنت پر سرعت

* سیستم صوتی و تصویری ،سینمای خانگی

حداقل مدت زمان اجاره آپارتمان مبله سه روز است

برای اجاره آپارتمان مبله ارائه مدارک شناسایی الزامی است

ما همواره درتلاش هستیم تا برای شما مسافران عزیز اوقاتی خوش،فارق از دغدغه مسکن فراهم نماییم . اجاره آپارتمان مبله در تهران به صورت کوتاه مدت و

بلندمدت طبق نظر و خواسته مشتریان عزیز امکانپذیر است

خیابان علامه شمالی تجاری- مسکونی است و از پاساژها و مجتمع های تجاری متنوعی برخوردار است. به نظر می رسد که این خیابان خیلی شلوغ تر از خیابان ۲۴ متری است. تعداد زیادی رستوران، سوپرمارکت، املاک مسکن و… در این خیابان مشاهده می شود و انتهای خیابان علامه شمالی به اتوبان نیایش ختم می شود.

خیابان علامه ی جنوبی پس از بزرگراه نیایش آغاز می شود که رستوران رفتاری و دانشگاه علامه طباطبایی در این خیابان هستند. این خیابان از جنوب به شهرک غرب و از شرق به اتوبان چمران مرتبط است در انتهای این خیابان دانشگاه امام صادق ع واقع شده است که از سمت راست به شهرک غرب و از سمت چپ به اتوبان چمران راه دارد.

مراکز تفریحی زیادی دراین محله وجود دارد و مردم در آن ها وقت خود را می گذرانند. افراد مسن در نیمکت های پارک می نشینند و باهم صحبت می کنند. جوانان در پارک ها قدم می زنند و مادران هم کودکان خود را برای بازی به این پارک ها می آورند. از جمله پارک معروف سعادت آباد یا مجموعه فرهنگی ورزشی تجاری اریکه ایرانیان که از زمانی که ساخته شده نه تنها اهالی سعادت آباد بلکه از تمام نقاط تهران به این مکان می آیند و افراد استفاده های مختلفی از این مجموعه می کنند از جمله سینما، استخر، رستوران و… تعداد زیادی باشگاه های ورزشی هم در سعادت آباد هست که اکثر اوقات شلوغ هستند و تعداد خیلی زیادی مراجعه کننده اکثراً جوان دارند..

از جمله مساجد مهم موجود در این محله مسجدالرسول درضلع شمال غربی میدان کاج می باشد در این محله بیمارستان هایی از جمله شهید مدرس و عرفان و بیمارستان پارسیان وجود دارد. ویژگی بیمارستان پارسیان این است که از هنرمندان برجسته هزینه ای بابت درمان دریافت نمی شود. دانشگاه ها: دانشکده ادبیات و زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه امام صادق ع در این منطقه وجود دارند. همچنین تعداد زیادی بانک، رستوران، بیمه و مدارس در این محله وجود دارد. به طور کلی به نظر می رسد که این محله از لحاظ دسترسی به امکانات و خدمات در وضعیت مطلوبی است.

اجاره آپارتمان مبله, اجاره آپارتمان مبله در تهران, اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت ,اجاره آپارتمان مبله ارزان ,اجاره سوئیت مبله, اجاره منزل مبله, اجاره آپارتمان مبله یک ماهه, اجاره آپارتمان مبله یک خوابه, اجاره آپارتمان مبله دو خوابه, اجاره آپارتمان مبله شمال تهران, اجاره آپارتمان مبله غرب تهران, اجاره اپارتمان مبله, اجاره اپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت, اجاره آپارتمان مبله نوساز, اجاره آپارتمان مبله لوکس, اجاره آپارتمان مبله تمیز

ارتباط با ما

agent pic

جهت رزرو آپارتمان مبله می توانید از طریق تلفن زیر یا ایمیل با ما در ارتباط باشید.

  • تلفن همراه : 09100033891

تماس

Loading...